ESTETIKOS NAMAI

Susipažinkite su 7 specialistais, kurie atlieka estetines bei gydomąsias veido ir kūno procedūras.

Registracija pas specialistus: telefonu +37062118800 arba Watalook

KOSMETOLOGĖ GUODA

Aš esu Guoda Eitutė, kitaip savo klientų ir socialiniuose tinkluose žinoma kaip Guoda žino apie odą. Prieš 5-erius metus baigiau grožio terapijos studijas Vilniaus kolegijoje. Esu aplankiusi daugiau nei 300 mokymų ir seminarų, turėjau ne vieną stažuotę užsienyje. Šiuo metu esu Ph Formula Lietuva trenerė. Mano tikslas - niekada nesustoti tobulėti profesinėje veikloje ir visada iš visų jėgų stengtis padėti pasiekti geriausius rezultatus. Dažnai juokauju, kad mano venomis teka kosmetologija. Vedina savo didžiulės meilės darbui ir noro suteikti aukščiausios kokybės paslaugas įkūriau Meilė odai estetikos namus. Kuriuose šiuo metu dirba net 7 specialistai. Be to, esame Algotherm ir Cell Fusion C kosmetikų ambasadoriai Lietuvoje.

Registracija telefonu +37062118800

KOSMETIKĖ AGNIETĖ

Esu Agnietė Ričkutė, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje baigiau dietistės specialybę, kiek vėliau įstojau į Šilutės profesinę mokyklą ir įgijau kosmetikės specialybę. Jau gana senai jaučiau potraukį grožio procedūrų atlikimui. Daugelis mane žino, kaip blakstienų priauginimo specialistę, tačiau pas mane galite atlikti ir kitas procedūras: antakių korekciją, antakių bei blakstienų laminavimą, veido ir kūno depiliacijas cukraus pasta. Taip pat atlieku drėkinančias bei atstatančias kosmetologines veido procedūras.

Registracija telefonu +37062118800 arba Watalook

KOSMETOLOGĖ MARTYNA

Esu Martyna Aužbikavičiūtė, baigusi estetinės kosmetologijos studijas ir įgijusi sveikatos mokslų profesinį bakalaurą. Estetinė kosmetologija - tai ne tik veido ir kūno priežiūros procedūros, tai menas suprasti klientą, padėti jam pasijausti geriau. Mano tikslas - padėti klientams, kad atėję pas mane gautų realią naudą, išspręstų savo problemas ir jaustųsi labiau pasitikintys savimi. Konsultuoju veido odos ir kūno priežiūros klausimais, galiu padėti išsirinkti Jums tinkamas procedūras ir priemones. Atlieku įvairias kosmetologines bei aparatines veido procedūras - nuo drėkinančių, atstatančių, iki jauninančių ir stangrinančių. Taip pat galiu pasiūlyti estetines kūno procedūros, kurių metu ne tik atsipalaiduosite, bet ir pagerinsite odos būklę ir išvaizdą.

Registracija telefonu +37062118800 arba Watalook

KOSMETOLOGĖ IEVA

Esu Ieva Lapinskaitė, sveikatos ir grožio akademijoje baigiau higieninės kosmetikės bei specializuotos mezoterapijos procedūrų specialybes. Esu išklausiusi daugybę seminarų, mokymų bei konferencijų - be ko šis darbas yra neatsiejamas. Kad darbas būtų kuo kokybiškesnis - ateityje jų nusimato tik dar daugiau. Holistinis požiūris į odą, viso organizmo būklę ir jų atstatymą - mano pagrindinis tikslas, dirbant šiame darbe. Padėsiu atrasti harmoniją odos sveikatoje, jos priežiūroje bei bendrame sveikatinime. Bendru Jūsų ir mano darbu galime pasiekti puikių rezultatų.

Registracija telefonu +37062118800 arba Watalook

KINEZITERAPEUTĖ LINA

Esu kineziterapeutė-masažuotoja Lina Šeputytė. Klaipėdos universitete įgijusi kineziterapeutės kvalifikaciją ir masažuotojos profesiją. Prieš dvejus metus, įgijau Sveikatos mokslų magistro kvalifikacinį laipsnį. Šioje srityje esu sukaupusi penkerių metų darbo patirtį. Atlieku Japonišką terapinį veido masažą (KOBIDO, pagal D.Gervienę). Taip pat atlieku įvairius atpalaiduojančius kūno masažus, kurie susideda iš įvairių masažo technikų. Savo kompetenciją nenustoju tobulinti įvairiuose mokymuose bei seminaruose. Tikiu, kad masažo prisilietimas padeda susigrąžinti vidinę harmoniją ir gerą savijautą.

Registracija telefonu +37062118800 arba Watalook

KINEZITERAPEUTĖ GRETA

Aš esu Greta Kelpšienė. Klaipėdos Universitete įgijusi kineziterapeutės kvalifikaciją. Nuolat mokausi ir tobulėju - esu baigusi anticeliulitinio masažo kursus, dalyvavau kvalifikacijos kėlimo seminare apie vakuuminį masažą, taip pat baigiau termoaktyvių kūno įvyniojimų kursus bei įvairių masažo technikų mokymus. Tikiuosi niekada nenustoti tobulėti, kaupti žinias ir visa tai perduoti jums! Atlieku įvairius veido ir kūno masažus bei aparatines kūno procedūras. Mano tikslas - jog mano klientai gautų ne tik kokybišką paslaugą, bet ir išmoktų puoselėti bei mylėti save. Džiaugiuosi atradusi save šioje specialybėje.

Registracija telefonu +37062118800 arba Watalook

KINEZITERAPEUTAS JUOZAS

Sveiki, esu Juozas Jonelis. Baigiau Lietuvos Sporto Universiteto kineziterapijos studijų programą bei masažuotojo specialybę. Kadangi turiu didelį norą įgyti naujų žinių, gydymo technikų bei kuo geriau suprasti žmogaus kūną, savo kompetenciją nuolat tobulinu dalyvaudamas įvairiuose seminaruose ir kursuose. Tikiuosi, jog mano sukauptos žinios padės Jums atsipalaiduoti bei pasijausti geriau.

Registracija telefonu +37062118800